VІІІ Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

25-27 жовтня 2016 року відбулася VІІІ Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті». На виставку викладачами коледжу було представлено п’ять робіт.

Для участі у конкурсі з номінації «Сучасні інформаційні системи, технічні засоби навчання, технології та рішення для впровадження в освітню практику»:

1. Назва роботи: «Інноваційні підходи до впровадження дистанційного курсу з дисципліни «Автоматизована земельно-кадастрова інформаційна система» в освітню діяльність». Керівники роботи: Качановський Олег Ігорович, заступник директора з виробничої роботи, Балдич Людмила Володимирівна, методист коледжу.

2. Назва роботи: «Інноваційні підходи до методики використання Інтернет-ресурсів під час викладання економічних дисцилін». Керівники роботи: Царук Василь Юрійович, к. е. н., заступник директора з навчальної роботи; Олійник Ганна Анатоліївна, викладач економічних дисцинплін.

3. Назва роботи: «Навчальна та виробнича практика – сучасні підходи до організації та проведення. Керівники роботи: Русіна Неля Григорівна, к. п. н., викладач землевпорядних дисциплін; Бусленко Галинга Михайлівна, викладач землевпорядних дисциплін; Петрова Ольга Миколаївна, викладач землевпорядних дисциплін.

Для участі у конкурсі з номінації «Інноваційні підходи до впровадження медіаосвітніх технологій для підвищення якості освітньої діяльності»:

4. Назва роботи: «Впровадження медіаосвітніх технологій як засіб підвищення якості освітньої діяльності коледжу». Керівники роботи: Корсун Ярослав Петрович, директор коледжу; Якимчук Ірина Олександрвіна, завідувач відділення програмування; Царук Василь Юрійович, к. е. н., заступник директора з навчальної роботи; Талімончук Олександр Григорович, заступник директора з виховної роботи.

Для участі у конкурсі з номінації «Інноваційні підходи до вивчення англійської мови в навчальних закладах»:

5. Назва роботи: «Застосування інноваційних підходів до вивчення англійської мови у коледжі». Керівник роботи: Лисяк Оксана Миколаївна, викладач іноземної мови.

26 жовтня 2016 р. проведено в рамках форуму семінару «Інноваційні підходи до розробки та впровадження дистанційних курсів в освітню діяльність», який відбудеться 26 жовтня 2016 року. Семінар підготуівали Корсун Ярослав Петрович, директор коледжу; Царук Василь Юрійович, заступник директора з навчальної роботи; Балдич Людмила Володимирівна, методист коледжу; Качановський Олег Ігорович, заступник директора з виробничої роботи; Кушнірук Олександр Миколайович, викладач землевпорядних дисциплін.

Експозицію коледжу на виставці представляли: Качановський Олег Ігорович, заступник директора з виробничої роботи; Пастушенко Наталія Володимирівна, методист заочного відділення, Кушнірук Олександр Миколайович, викладач землевпорядних дисциплін.

За результатами участі у конкурсі з номінації «Сучасні інформаційні системи, технічні засоби навчання, технології та рішення для впровадження в освітню практику» коледж нагороджено медаллю та дипломом лауреата конкурсу І ступеня.