22 листопада 2016 року відбулася ІІІ підсумкова конференція-презентація інтерактивного проекту «Підприємства нашого краю – лідери на ринку товарів і послуг». Перші конференції презентували роботу виробничих підприємств, які відвідали студенти економічного відділення, проводили дослідження їх діяльності, оформляли результати досліджень. ІІІ конференція-презентація присвячена комерції і торгівлі.

Метою реалізації даного етапу проекту було дослідження тенденцій, що склалися в торгівельній галузі міста, області, України на сучасному етапі розвитку, зокрема формування торговельних мереж, як специфічних утворень в сфері торгівлі.

У процесі досліджень студенти реалізували завдання:

• вивчення історії торгівлі міста;
  • знайомство з сучасними підприємствами торгівлі у місті;
  • дослідження діяльності торгових підприємств;
  • свідомий вибір місця працевлаштування випускниками спеціальності «Підприємництво, торгівля, біржова діяльність»;
  • підвищення мотивації до оволодіння майбутнім фахом.

• У конференції взяла участь Калько Світлана Іванівна, журналіст, краєзнавець, яка виступила з доповіддю «Волинські торги у м. Рівне», що дуже зацікавила усіх присутніх інформацією про історію торгів нашого міста.