Пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років присв’ячується

Наша пам’ять, наша совість вимагає від нас наприкінці осені щороку гучно дзвонити у Дзвони Пам’яті і Скорботи в пам’ять мільйонів наших співвітчизників, які на початку 30-х років XX ст. були безвинно закатовані голодом. Ця пам’ять і совість змушує нас низько поклонитися праху всіх тих безвинно убитих голодом українців, які пройшли через пекло Голодомору.

24 листопада 2016 року в коледжі було проведено Урок Пам’яті і Скорботи «Пам’ять живе у наших серцях» (організатори заходу – викладачі юридично-соціальних дисциплін Купчишина Т.В., Навозняк Л.М., Лук’янчук С.В.).

Наш громадянський обов’язок – згадати ті страшні роки і ті події, які привели до страшної загальнонаціональної катастрофи, згадати, через які приниження, страждання та муки пройшов наш працьовитий народ.

Цікавими і змістовними були виступи студентів «10 фактів про голодомор» (Григор’єва Тетяна, 33-Ю група), «Причини голодомору» (Сидорчук Яна, 21-О), «Голодомор – реакція на мільйонний селянський майдан початку 30-х років» (Бондарук Юлія, Ковальчук Марія 21-О), «Годомор – спогади очевидців» (Романчук Ілона, Мельник Вікторія, 21-О).

Хвилиною мовчання студенти і викладачі вшанували пам'ять жертв Голодомору.

Історія має властивість повторюватися. Тому уникнути в майбутньому таких трагедій – наше завдання. Ми зможемо не допустити жахливих повторень тільки тоді, коли усвідомимо, що було з нами.