Майстер-клас «Створення та ведення блогів»

Сьогодні, 14 вересня 2017 року у Рівненському коледжі НУБіП було проведено майстер-клас «Створення та ведення блогів» для викладачів коледжу.

Провела майстер-клас викладач програмування та інформаційних дисциплін – Петрук Ганна Миколаївна.

Метою проведення майстер-класу був аналіз функціонування блогів та можливостей використання в навчальному процесі, а також практичного застосування.

Ідея спілкування через блог вирішує багато проблем. Обмін інформацією та напрацюваннями, обговорення, можливість дати студентам дізнатися про викладачів, допомогти виразити себе – адже під час занять для цього не вистачає часу. І спілкуватися можна в комфортній домашній обстановці.

Слухачі отримали детальну інструкцію як створити власний блог використовуючи платформу Blogger та виконувати його налаштування.