Підсумки конкурсу «Лідер коледжівської освіти» у 2017 році

У жовтні 2016 року з ініціативи директора коледжу Корсуна Я. П. у коледжі було започатковано конкурс «Лідер коледжівської освіти», який проводився відповідно до Положення про конкурс «Лідер коледжівської освіти» Відокремленого структурного підрозділу «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України», введеного в дію наказом директора 03 жовтня 2016 р. № 01-ОД.

27 червня 2017 року відбулося засідання конкурсної комісії, створеної для організації та проведення конкурсу. Конкурсна комісії провела огляд робіт, у яких відображена організаційна, навчальна, методична і громадська робота та перспективний педагогічний досвід, що стосується надбань 2016-2017 н. р. учасників конкурсу.

На конкурс була подано 31 робота учасників конкурсу у номінаціях.

1. Завідувач відділення – лідер коледжівської освіти – 5 робіт;
  2. Голова циклової комісії – лідер коледжівської освіти – 7 робіт;
  3. Викладач – лідер коледжівської освіти – 7 робіт;
  4. Куратор навчальної групи – лідер коледжівської освіти – 5 робіт;
  5. Завідувач кабінету (лабораторії) – лідер коледжівської освіти – 5 робіт;
  6. Керівник гуртка – лідер коледжівської освіти – 2 роботи.

Конкурсною комісією також була врахована робота педагогічних працівників під час вступної кампанії та результати ліцензування за освітнім рівнем «бакалавр». Конкурсна комісія визначила переможців відповідно до номінацій та внесла пропозиції щодо їх відзначення і нагородження. Підсумки конкурсу «Лідер коледжівської освіти» та нагородження переможців відбулося на педагогічні раді 30 серпня 2017 р. № 1. Переможцями стали:

1. МАРТИНОВА Ірина Миколаївна, завідувач економічного відділення, представлена до нагородження грамотою управління освіти і науки Рівненської ОДА, нагороджена премією;
  2. ЯКИМЧУК Ірина Олександрівна, завідувач відділення програмування, нагороджена премією;
  3. ОЛІЙНИК Ганна Анатоліївна, голова циклової комісії економічних дисциплін, представлена до нагородження грамотою НУБіП України;
  4. ТРИГУБЕЦЬ Лариса Романівна, голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін, нагороджена подякою коледжу;
  5. КУПЧИШИНА Тетяна Володимирівна, викладач циклової комісії юридично-соціальних дисциплін, нагороджена премією;
  6. КУДЕЛЯ Оксана Олексіївна, куратор навчальної групи 43-П спеціальності «Розробка програмного забезпечення», нагороджена грамотою коледжу;
  7. ГУЛЮК Юлія Сергіївна, куратор навчальної групи 31-О спеціальності «Бухгалтерський облік», нагороджена подякою коледжу;
  8. НОВІЦЬКИЙ Сергій Броніславович, завідувач лабораторії «Навчальна бухгалтерія», нагороджений грамотою коледжу;
  9. КУШНІРУК Олександр Миколайович, керівник гуртка «Картографи Google м. Рівне», представлений до нагородження грамотою управління освіти і науки Рівненської ОДА;
  10. ЛЮТКО Микола Григорович, керівник гуртка «Картографи Google м. Рівне», нагороджений грамотою;
  11. ХРИСТЯНОВИЧ Володимир Миколайович, керівник гуртка «Кульова стрільба», нагороджений подякою коледжу.
  12. ТРОФИМЧУК Вадим Сергійович, студент відділення програмування, який став переможцем конкурсу серед студентів у коледжі та представляв коледж на Регіональному конкурсі «Студент року 2017» і посів третє місце, нагороджений премією.

Вітаємо переможців конкурсу «Лідер коледжівської освіти»!!!

Людмила Балдич

Артур Журов