Екскурсія у Рівненському відділенні «Політон» Рівненської філії ПАТ КБ «Приватбанк»

23.11.2016 р. відбулося заняття – екскурсія гуртка «Фінансист» (керівник Чернега Ірина Григорівна) у Рівненському відділенні «Політон» Рівненської філії ПАТ КБ «Приватбанк», що по вул. Київська, 21.

Це була цікава та пізнавальна екскурсія для учасників гуртка – студентів 31–Ф групи. Працівники банку виявилися дружніми, увічливими та висококваліфікованими.

Керівник відділення Савчук Леся Мефодіївна ознайомила студентів із специфікою роботи та структурою своєї організації. Вона наголосила, що початок трудової діяльності в банку – вдалий старт для професійного та кар’єрного зростання. Адже молодий фахівець влаштувавшись на роботу в банк навіть на найнижчу первинну посаду, має змогу себе проявити реалізувати професійно та вирости від стажера до топ – менеджера.

Менеджер відділення Білець Вікторія Миколаївна ознайомила учасників гуртка з історією банківської установи, як працюють спеціалісти установи з клієнтами, познайомила з новітніми технічними засобами, які використовуються під час роботи. Особливо сподобалась студентам машина для перерахунку грошей та детектор валют.

Вікторія Миколаївна, також показала нам процес використання терміналу та програми «Приват-24». Розповіла та продемонструвала, які існують види пластикових карток Приватбанку. Студенти, які мали картки даного банку спробували під керівництвом Вікторії Миколаївни здійснити певні операції.

По завершенні екскурсії всі присутні студенти – учасники гуртка «Фінансист» отримали сертифікати про участь в екскурсії по відділенню Приватбанк «Відкритий банківський світ з Юніорбанком».