Відкритий виховний захід «Ми проти куріння»

15 листопада 2016 року студенти 31-К та 31-Ф прийняли естафету від 21-О, 22-О,31-О,32-О, 21-К,21-Ф в межах студентського марафону «Передай естафету: студентське життя – це:» економічного відділення провели відкритий виховний захід «Ми проти куріння».

Мета нашого заходу популяризація здорового способу життя серед молоді. уріння тютюну — найпоширеніша звичка, яка руйнує здоров'я людини. Немає сумніву у тому, що з вживанням тютюну пов'язана велика кількість всіляких хвороб, а при зловживанні курінням — можуть виникати надто небезпечні недуги. Пристрасть до тютюну вважається також як хвороба, що відноситься до розряду наркоманій. Численними науковими дослідженнями доведено підвищений рівень смертності серед курців.

У наш час боротьба з курінням є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. Не зважаючи на існуючі заходи проти вживання тютюну, значних успіхів у його подоланні поки що не досягнуто. Ця шкідлива звичка міцно утримується в побуті людей і продовжує розповсюджуватись. Викликає занепокоєння переміщення куріння у більш ранні вікові групи населення та поширення його серед осіб жіночої статі.

У рамках акції студенти 31-Ф групи проводили інформаційні презентації про шкідливість куріння, повідомляли студентам невтішні факти «тютюнової» статистики по Україні. Також всім присутнім студентами 31-К групи був підготовлений і продемонстрований навчальний фільм «Дело-табак». Серед студентів було проведено анкетування «Ми проти куріння--ми здорове покоління».

Яким би складним не був процес відмови від цигарок, головне – зробити перший крок, бо, якщо бажаєш змінити світ, – почни з себе! Сьогодні перемагає здоровий спосіб життя!